14. február, 2018 Blog

Teambuilding APEX A pre dobré projekty a tímového ducha (Fotopríbeh)

apex-a-teambuilding-2018-1

Zaujíma vás, ako vyzerá teambuilding architektov, ktorí pre vás plánujú projekty rodinných domov? Nahliadnite do nášho firemného víkendu a jeho pamätných momentov.

V APEX A veríme, že za dobrým projektom je silný tím ľudí. Aby sme rok 2018 odštartovali naplno a kyRFGreatívne, v januári sme zrealizovali firemný teambuilding v Ráztoke, Hornej Marikovej.

V krásnej a zasneženej oblasti Javorníkov sme sa zišli siedmi, aby sme popracovali na plánoch v roku 2018, ale najmä preto, aby sme oslávili úspechy a zabavili sa. Predsa len, projekt dobrý, všetko dobré, a najmä, ak sa pracuje v pohode a s úsmevom.

Dôvodov na oslavu sme mali niekoľko. Mnohí, ktorí nás poznáte, viete, že každoročne pripravujeme tlačenú publikáciu Rodinné domy trochu INAK. Tento rok sme boli veľmi produktívni a publikáciu sme už stihli dať do predaja. Zakúpiť sa dá v stánkoch, kníhkupectvách a cez našu webstránku.

Publikácia Rodinné domy obsahuje naše najzaujímavejšie a najúspešnejšie projekty, ku ktorým každoročne pridávame novinky. Tento rok sme pre vás pripravili 25 horúcich noviniek typových projektov domov, ktoré nenechajú chladnými ani tých, ktorí stavať neplánovali.

Posilnení dobrým jedlom a najmä vynikajúcou náladou sme kreslili skice. Možno aj na základe pozitívnej atmosféry, ktorá cez víkend panovala, sa zrodila dobrá štúdia, ktorú už potenciálni klienti stihli prijať s nadšením.

Veselí a oddýchnutí, sme sa vrátili do našej kancelárie na Bajkalskej 13 v Bratislave a skvelú náladu a inšpirácie sme si priniesli so sebou.

Veríme, že už počas tímového víkendu sa zrodili nápady, ktoré sa budú hodiť práve pre ten váš projekt, interiér či realizáciu. O to viac sa tešíme, keď sa nám ozvete a spoznáme sa osobne - dovtedy sa na vás usmievame aspoň z fotiek z teambuildingu ;)

 
apex-a-teambuilding-2018-3
apex-a-architekti-teambuilding apex-a-architekti-teambuilding-2
apex-a-teambuilding-2018-14
apex-a-teambuilding-2018-15-3 apex-a-teambuilding-2018-16-0
apex-a-teambuilding-2018-12
apex-a-teambuilding-2018-123 apex-a-teambuilding-2018-9