16. január, 2017 Blog

Nový web: Vitajte v našom online priestore!


S radosťou vám oznamujeme, že sme pre vás pripravili novú webovú stránku, ktorá je odrazom našej zrelej a nadčasovej architektúry a dizajnu.

Apex A už vyše dvanásť rokov prináša slovenským rodinám projekty domov a architektonické služby šité na mieru. Ideme s dobou, a preto by sme vám projekty domov a interiérový dizajn radi prezentovali v modernej podobe. Online komunikácia nadobudla v posledných rokoch dôležitú súčasť firemnej komunikácie a my veríme, že na našom webe si každý nájde to svoje.

PROJEKT DOBRÝ, VŠETKO DOBRÉ
Najdôležitejšou súčasťou nášho webu je prezentácia projektov domov, ktoré vám ponúkame. Naše portfólio je zložené z projektov typových a z projektov individuálnych, teda tých, ktoré navrhujeme najradšej. Vieme, aký náročný a dlhodobý je proces výberu nového projektu, a preto sme pre vás pripravili vizuálne bohatú a ľahko filtrovateľnú ponuku projektov domov

00000006


OD PROJEKTU K REALIZÁCII
Projekt domu je gro našej tvorby, ale to, kedy dôjde ku konečnej realizácii a stavbe domu závisí len od spolupráce s vami. Sme radi, že za roky našej práce máme množstvo spokojných klientov a ich kráľovstvá môžeme prezentovať na webe v časti Naše práce. Prezrite si rodinné domy, návrhy interiérov, administratívne, bytové, polyfunkčné či komerčné budovy. Inšpirujte sa od tých, ktorí si svoj sen už splnili. 

KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE BÝVANIE
Projektom domu sa naše služby len začínajú. Za viac ako dvanásť rokov sme vytvorili komplexnú ponuku služieb, aby bol pre vás proces výberu, stavby, zariadenia či výberu pozemku jednoduchší. Ponúkame vám architektúru typových alebo individuálnych projektov, v ktorej nemusíte robiť žiadne kompromisy. Ak máte v ateliéri APEX A objednaný alebo už spracovaný projekt, môžete s nami rátať aj pri dizajne interiéru. Nemenej dôležitou súčasťou celého procesu je realizácia stavby. Vďaka dlhoročnej spolupráci so stavebnými firmami vám vieme odporučiť renomované stavebné firmy. 

00000008

PUBLIKÁCIA PROJEKTOV DOMOV

Pre všetkých, ktorí sa radi rozhodujú na základe prezerania projektov domov v tlačenej forme, už niekoľko rokov pripravujeme publikáciu najúspešnejších projektov a noviniek. Aj v roku 2017 si budete môcť objednať publikáciu na našej webstránke. 

O NÁS
Zaujíma vás, kto stojí za značkou a dlhoročnou prácou APEX A? Prečítajte si O nás

NAŠI PARTNERI

Sme hrdí na to, že spolupracujeme s dôveryhodnými firmami, ktoré prinášajú produkty a služby od osvetlenia, zateplenia, stavby, až po malé, ale dôležité detaily kvalitného bývania. Zoznam partnerov si môžete prezrieť TU

NOVINKA NA NAŠOM WEBE: BLOG 

Vaše príbehy a naše praktické skúsenosti budeme zverejňovať v novej časti webu, na blogu. Radi vám poradíme, od výberu pozemku, až po samotnú stavbu. Našou ambíciou je vytvoriť hodnotný portál, na ktorom nájdete odpovede na časté otázky klientov a záujemcov o projekt. Okrem blogu aktívne inšpirujeme a komunikujeme na Facebooku a Instagrame.

SNY A TÚŽBY SA PLNIA
Sme známi tým, že navrhujeme domy, aké by sme projektovali sami pre seba, alebo v akých by sme túžili žiť. Preklikaním portfólia spoznáte našu prácu, ale najmä spoznáte samých seba. Vaše sny a túžby o rodinnom dome si zvizualizujete a my vám s ďalšími krokmi pomôžeme. 

TEŠÍME SA NA VAŠE NÁPADY A OTÁZKY!

Táto webstránka je prvým krokom k našej spolupráci. Radi s vami budeme komunikovať i osobne v ateliéri APEX A, na niektorom z podujatí, ktoré navštevujeme, e-mailom apex@apex-arch.sk či telefonicky: 00421 (2) 555 717 28.

 

Ing. Jurij Čerňak a Ing. Miroslav Žilinský a celý tím APEX A