Spoznajte nás, spoznajte APEX A

Navrhujeme vám domy, aké by sme projektovali sami pre seba. V akých by sme túžili žiť. Spoznajte v nich nás a samých seba. - Pretože… všetko je dôležité.

Ing. Jurij Čerňak Architekt

@jurijcernak

Ing. Miroslav Žilinský Architekt

@mirozilinsky
 • apex arch
Ako pracujeme?
 • Spoznanie sa

  Na prvom stretnutí vás radi privítame a spoznáme v našom ateliéri na Teslovej 2 v Bratislave. Vypočujeme si vaše sny, predstavy, vymeníme si názory a poradíme vám, ako postupovať ďalej. Výsledkom prvej fázy spolupráce, teda stretnutia, bude promptná cenová ponuka a časový plán spolupráce.

 • Kooperácia

  Počas druhej fázy spolupráce a zároveň počas vašej objednávky, bude pre nás veľmi dôležité vidieť váš pozemok. Zároveň budeme potrebovať vašu súčinnosť pri kompletizácii dokladov (napr. polohopis, list vlastníctva). V tejto fáze odporučíme osloviť profesionála na vybavenie stavebného povolenia, a ak to bude potrebné, profesionála vám vieme zabezpečiť.

 • Štúdia

  Dôvera je kľúčom úspešného zvládnutia tretej etapy. My sme v nej vaši partneri, odborníci z "fachu" architektúry. Nechajte nás tvoriť s ľahkosťou a my vám ponúkneme ideálny návrh pre váš pozemok a vaše predstavy. Výsledkom bude elegantne a správne navrhnutá dispozícia a hmota domu stvárnená v pôdorysoch, pohľadoch a vizualizáciách.

 • Projekt

  Alfou a omegou finálnej fázy spolupráce je precízny a podrobne spracovaný projekt stavby. Dôraz kladieme na technické vybavenie domu (vykurovanie, elektroinštalácia), s prihliadnutím na súčasné trendy energeticky úspornej architektúry. Nemenej dôležitý je ekonomický aspekt. Presné vstupné podklady nám umožnia dom navrhnúť správne staticky a bez zbytočného predimenzovania konštrukcií.

Ak ste sa dostali až sem, možno budete chcieť ísť ešte ďalej. Z pocitov a túžob, ktoré nosíte v sebe, začneme rysovať váš nový domov. Uvedomujeme si, že výsledok bude umocňovať pocit šťastia a výnimočné okamihy prežité v ňom. Rozprávajme sa o tom.

Základom je dobrý nápad. Dom musí žiť rovnakým rytmom ako vy. Formovaný na základe našich estetických skúseností, vašich potrieb a možností… namiesto toho, aby ich sám ohraničoval. Tam sa pohybujeme aj my. Tvorivo a slobodne. Hľadáme, aj nachádzame. Dobrý dom je ako živý organizmus. Potrebuje mať „hlavu aj pätu“, ale aj srdce, bez ktorého by nemohla prúdiť životná energia. Musí byť ľahký, vznešený – variabilný. S trvalou estetickou hodnotou. Žiť s vami a prežiť vás.

O Vašich snoch a plánoch rodinného domu, interiéru či realizácie sa s Vami veľmi radi porozprávame osobne, v našom štúdiu. Pripravíme Vám skvelý čaj alebo chutnú kávu a budeme počúvať.… To ostatné vzíde z prvého rozhovoru. Ozvite sa nám.

Projekt dobrý, všetko dobré.