Spoznajte nás, spoznajte APEX A

Navrhujeme vám domy, aké by sme projektovali sami pre seba. V akých by sme túžili žiť. Spoznajte v nich nás a samých seba. - Pretože… všetko je dôležité.

Ak ste sa dostali až sem, možno budete chcieť ísť ešte ďalej. Z pocitov a túžob, ktoré nosíte v sebe, začneme rysovať váš nový domov. Uvedomujeme si, že výsledok bude umocňovať pocit šťastia a výnimočné okamihy prežité v ňom. Rozprávajme sa o tom.

Základom je dobrý nápad. Dom musí žiť rovnakým rytmom ako vy. Formovaný na základe našich estetických skúseností, vašich potrieb a možností… namiesto toho, aby ich sám ohraničoval. Tam sa pohybujeme aj my. Tvorivo a slobodne. Hľadáme, aj nachádzame. Dobrý dom je ako živý organizmus. Potrebuje mať „hlavu aj pätu“, ale aj srdce, bez ktorého by nemohla prúdiť životná energia. Musí byť ľahký, vznešený – variabilný. S trvalou estetickou hodnotou. Žiť s vami a prežiť vás.

O Vašich snoch a plánoch rodinného domu, interiéru či realizácie sa s Vami veľmi radi porozprávame osobne, v našom štúdiu. Pripravíme Vám skvelý čaj alebo chutnú kávu a budeme počúvať.… To ostatné vzíde z prvého rozhovoru. Ozvite sa nám.

Ing. Jurij Čerňak Architekt

@jurijcernak

Ing. Miroslav Žilinský Architekt

@mirozilinsky
apex apex apex
Projekt dobrý, všetko dobré.